DZIEŃ OTWARTY PRAWA W AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO

W najbliższy czwartek, 18.05.2023 Akademia Leona Koźmińskiego organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia prawnicze. W wydarzeniu można wziąć udział stacjonarnie lub online i jest ono skierowane do wszystkich, którzy rozważają PRAWO w Koźmińskim.


Dzień otwarty PRAWA w Koźmińskim to wydarzenie, którego nie możesz przeoczyć. Będzie znakomitą okazją do uzyskania istotnych informacji, które nierzadko ułatwiają, a często wręcz decydują o wyborze studiów. Nie tylko poznasz wszystkie szczegóły dotyczące kierunku, ale również poczujesz atmosferę Koźmińskiego, poznasz ludzi, otoczenie, warunki studiowania oraz ofertę aktywności akademickich. To wszystko sprawdzisz podczas spotkań z Dziekanami, pracownikami dziekanatu i studentami, ale również uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez naszych fantastycznych wykładowców. Tak więc – nie może Cię z nami nie być! Dlaczego? Ponieważ nie powinno się podejmować istotnych decyzji dotyczących przyszłości bez wizyty, choćby wirtualnej, na uczelni.

W PROGRAMIE DNIA OTWARTEGO:

• zaprezentujemy program studiów prawniczych i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące programu,

• opowiemy o szerokich możliwościach kształcenia i rozwoju poprzez udział w ofercie pozaprogramowej, m.in projektach kół naukowych, wymianie międzynarodowej, programach stażowych i in.,

• przedstawimy naszych wykładowców i pokażemy, jak prowadzimy zajęcia:

a) zorganizujemy debatę: “Rola prawnika w procesie karnym” – dr Mateusz Woiński,
dr Michał Hudzik

b) poprowadzimy warsztat Virtual Reality – “Oględziny miejsca zbrodni” – dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego (z powodów technicznych – tylko dla osób, które będą
na terenie uczelni).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować. Link do rejestracji TUTAJ

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o studiach w Akademii Leona Koźmińskiego już 18 maja, w czwartek, w godz. 13:00 – 15.00.  Spotkanie odbędzie się w Auli Leona Koźmińskiego oraz online. Do zobaczenia!