DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW Z UKRAINY W AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO

Zapraszamy uczniów i uczennice pochodzące z Ukrainy na dzień otwarty ONLINE dla kandydatów na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie w Koźmińskim. Odbędzie się w czwartek 27.04.2023 o godz. 17.00. Będzie idealną okazją, aby spotkać się ze studentami ALK i porozmawiać o kierunkach studiów w Koźmińskim.

Dzień otwarty poprowadzimy w języku ukraińskim. Jeśli decyzja o wyborze studiów wciąż jest przed Tobą, spotkaj się z nami! Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, przed ostatecznym dokonaniem wyboru. Możesz liczyć na to, że opowiemy Ci o tym, jak będą przebiegały Twoje studia, czego się nauczysz, kogo tutaj poznasz, gdzie będziesz pracować, czyli w którym kierunku może rozwinąć się Twoja ścieżka kariery. Dowiesz się również, co trzeba zrobić, by się do nas dostać.

PREZENTOWANE KIERUNKI STUDIÓW:


STUDIA I STOPNIA ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE W JĘZYKU POLSKIM

STUDIA I STOPNIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

 Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować. Link do rejestracji TUTAJ

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o studiach w Akademii Leona Koźmińskiego już 27 kwietnia w czwartek, o godz. 17:00. Do zobaczenia!

LINK RO REJESTRACJI: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН У АКАДЕМІЇ ЛЕОНА КОЗЬМІНСЬКОГО | Akademia Leona Koźminskiego Warszawa (kozminski.edu.pl)