Maturzysto, już 27 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Będzie to doskonała okazja, aby poznać uczelnię oraz jej bogatą ofertę edukacyjną, w tym następujące kierunki: dietetyka, pielęgniarstwo, kosmetologia, fizjoterapia, zdrowie publiczne.

Podczas Dni Otwartych Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku przygotowała dla Was wiele fascynujących atrakcji:

– dla miłośniczek makijażu przygotowano pokaz, podczas którego zobaczycie najnowsze trendy w makijażu oraz dowiecie się, jakie kosmetyki i techniki są obecnie na topie.

– dla osób, które dbają o swoje zdrowie i urodę wiele innych niesamowitych atrakcji. Zabiegi kosmetologiczne, w tym peeling dłoni połączony z masażem, który nie tylko pomoże Wam zrelaksować się, ale także odświeży Waszą skórę. Przed i po zabiegu zostanie zbadany poziom nawilżenia skóry.

– dla tych, którzy interesują się zdrowym odżywianiem, przygotowano prezentację dotyczącą prawidłowego czytania etykiet oraz rozpoznawania dodatków do żywności, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu. A dla osób, które chcą zrozumieć, jak działa ich organizm, proponujemy pomiar ciśnienia.

Ponadto, będzie możliwe oprowadzanie po nowoczesnej uczelni. Zobaczcie sale wykładowe i pracownie specjalistyczne, a także poznajcie warunki i terminy rekrutacji, a także porozmawiajcie ze Studentami.

Dla odwiedzających Uczelnię podczas tego dnia przygotowano SPECJALNĄ PROMOCJĘ. Wszyscy, którzy 27 kwietnia br. dostarczą wymagane dokumenty rekrutacyjne – obowiązuje opłata rekrutacyjna 0zł na studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie.