Niepewne czasy, bezpieczne rozwiązania – studia w Vistuli

Zastanawiasz się, jakie studia wybrać? Gdy czasy są niepewne warto sięgać po bezpieczne rozwiązania. Sprawdź ofertę Uczelni Vistula. Poznaj studia i unikatowe programy, które zagwarantują ci pewną przyszłość. Rekrutacja na semestr zimowy w roku akademickim 2023/2024 trwa.

Uczelnie to instytucje z renomą i piękną historią. Akademia Finansów i Biznesu Vistula – jedna najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce obchodziła właśnie trzydziestolecie, a Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula – ćwierćwiecze pracy naukowej i dydaktycznej oraz działalności na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego.

Obie uczelnie są w gronie najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. W rankingu Perspektywy AFiB Vistula zajmuje 5.miejsce.

Instytucje mogą poszczycić się kadrą wybitnych wykładowców oraz prestiżowymi, międzynarodowymi akredytacjami:

 • ACCA,
 • PMI GAC,
 • THE ICE,
 • CEEMAN,
 • AICPA & CIMA.

Uczelnie otrzymały te akredytacje, zyskując wysokie oceny w obszarze kreowania i transferu wiedzy, innowacyjności i dostosowania oferty kształcenia do potrzeb rynku, a także w obszarze zasobów, sprawnego zarządzania i relacji ze środowiskiem biznesu.

Wysoki poziom naukowo-dydaktyczny

Pamiętaj, że gdy czasy są niepewne warto zawijać do bezpiecznego portu. Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula to pewne rozwiązanie. Uczelnie prowadzą nowatorskie badania o zasięgu międzynarodowym, umacniają współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym i kształcą studentów pochodzących z ponad stu krajów. Stale dostosowują programy do zmieniającego świata, dając młodym ludziom szanse zdobycia najnowszej wiedzy i kompetencji, które będą im potrzebne w przyszłości.

AFiB Vistula może poszczycić się znakomitymi wynikami ewaluacji działalności naukowej za ostatnie lata. Uzyskała kategorię “A” dla dyscyplin historia oraz nauki o zarządzaniu jakości i kategorię “B+” dla nauk o polityce i administracji oraz ekonomii i finansów. To swego rodzaju znak jakości, pieczęć, która poświadcza, że instytucja spełniają najwyższe standardy w obszarze edukacji i badań naukowych. Jest też ważnym sygnałem dla pracodawców. Pokazuje im, że absolwenci, których chcą zatrudnić, na pewno mają pożądane przez nich kwalifikacje i kompetencje.

 

Nowości i sprawdzone kierunki

W ofercie Uczelni Vistula są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. Najpopularniejsze kierunki to Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. W ofercie jest także Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika, Filologia angielska oraz Architektura. Szczególne miejsce zajmują Stosunki międzynarodowe, które mają najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne.

W Vistuli znajdziesz też nowości. Analityka biznesu i bezpieczeństwa to unikatowy kierunek. W trakcie studiów licencjackich zyskasz praktyczną wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania z elementami bezpieczeństwa. Wybierając zaś Logistykę, wejdziesz do elitarnego grona ekspertów bardzo poszukiwanych w tym obszarze.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula kształci zaś studentów do pracy w obszarze turystyki i rekreacji, hotelarstwa i dietetyki.

Strategiczne gry i inne atuty

Uczelnie Vistula z sukcesem wprowadzają innowacje do procesu edukacyjnego. Od lat są nastawione na wykorzystanie nowych technologii. Jednym z rozwiązań wspierających proces dydaktyczny są gry strategiczne, dzięki którym kształtowane są nowe umiejętności przy jednoczesnym wykorzystaniu zdobytej wiedzy.

Inne atuty, dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje to:

 • współpraca z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi, PwCi KPMG;
 • partnerstwo z United Nations Association Poland;
 • symulacje konferencji w modelu ONZ;
 • symulacje przyjęć dyplomatycznych;
 • warsztaty analityka;
 • internetowe pismo studenckie “Vistula Monitor”,
 • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Vistula;
 • pracownia fotograficzna;
 • kabina do tłumaczeń symultanicznych;
 • liczne koła naukowe.

Oferta na miarę twoich potrzeb

W Uczelniach Vistula rozwiniesz swój indywidualny potencjał pod okiem fantastycznych mentorów. Otrzymasz wsparcie Biura Karier i dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz własną ścieżkę rozwoju. Spotkasz wspaniałych wykładowców – mądrych, pełnych pasji i zaangażowania. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami możesz zdobyć podwójny dyplom – Vistuli oraz następujących instytucji:

 • London South Bank University (LSBU) – Zarządzanie;
 • Centria University of Applied Sciences w Finlandii – Zarządzanie oraz Informatyka;
 • B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University – Turystyka i Rekreacja.

Sukcesy absolwentów

O poziomie uczelni świadczą zawodowe losy jej absolwentów. Śledzimy je i wiemy, że doskonale sobie radzą na rynku. Potwierdzają to twarde dane. Kierunek Informatyka prowadzony przez AFiB Vistula (niestacjonarne studia II stopnia) znalazł się w czołówce rankingu 15. najbardziej opłacalnych kierunków w Warszawie. W zestawieniu przygotowanym przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy zajął 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni.

Nie przepłacaj za studia

Główny koszt studiów w Uczelni Vistula to czesne. Jego wysokość zależy od kierunku, który wybierzesz. Możesz płacić w dziesięciu miesięcznych ratach, za semestr albo za cały rok.

Masz także szansę znacząco obniżyć czesne. Skorzystaj z aktualnej promocji.

Zapisz się już dziś!

Aplikuj online już teraz!