Studia w Uczelni Vistula. Solidne fundamenty dla twojej przyszłości

Jakie studia wybrać? Na pytanie, które stawiają dziś tysiące młodych ludzi odpowiedź jest prosta – gdy czasy są niepewne, sięgaj po bezpieczne rozwiązania, które zagwarantują ci pewną przyszłość. Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Rekrutacja na studia w roku akademickim 2024/2025 trwa.

Uczelnia musi mieć silny fundament – historię, tradycję, wybitnych wykładowców oraz osiągnięcia w pracy naukowej. Uczelnie Vistula posiadają wszystkie te atrybuty. Akademia Finansów i Biznesu Vistula – jedna najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce działa od ponad trzydziestu, a Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula – od ponad ćwierć wieku.

Studia w Uczelniach Vistula to podróż przez różnorodne dziedziny i znakomita inwestycja w przyszłość. W ich ofercie są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Propozycję dopełniają studia MBA oraz Seminarium Doktorskie. Bez względu na to, czy chcesz studiować po polsku czy angielsku, stacjonarnie, niestacjonarnie czy online, nasze programy kształcenia są dostosowane do wymagań rynku i konsultowane z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego.

Instytucje cieszą się na rynku edukacyjnym uznaniem i popularnością. W rankingu magazynu Perspektywy AFiB Vistula zajmuje 5. miejsce wśród najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. Jest też na 2. miejscu w kategorii Absolwent na rynku pracy. 

Doskonałą jakość kształcenia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula potwierdzają prestiżowe, międzynarodowe akredytacje:

  • ACCA,
  • PMI GAC,
  • CEEMAN,
  • AICPA & CIMA,
  • THE ICE.

Podejmując studia w Vistuli, zyskasz wiedzę potrzebną w przyszłości i rozwiniesz kompetencje kluczowe w niepewnych czasach – kreatywność, elastyczność i umiejętność pracy w grupie. W obliczu zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości zyskasz praktyczne umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

Odkryj swoją ścieżkę do sukcesu

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula rozumiemy, że każdy student ma inne cele i aspiracje zawodowe. Dlatego oferujemy szeroki wybór kierunków studiów oraz specjalizacji, które pozwalają dopasować program nauki do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Bez względu na to, czy twoją pasją są finanse, marketing czy zarządzanie, u nas znajdziesz idealną ścieżkę do realizacji swoich zawodowych marzeń.

Najpopularniejsze kierunki to Informatyka, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. W ofercie jest także Analityka biznesu i bezpieczeństwa, Logistyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika, Filologia angielska oraz Architektura. Szczególne miejsce zajmują stosunki międzynarodowe, które mają najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne.

W Vistuli znajdziesz też nowości: Studia azjatyckie – Japonia, Korea, Wietnam, Psychologia w biznesie oraz Konsultant językowy w biznesie.

Wsparcie na każdym etapie twojej drogi

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to nie tylko zdobywanie wiedzy – to również budowanie relacji i wsparcie na każdym etapie drogi edukacyjnej. Nasi wykładowcy zrozumieją twoje potrzeby i dadzą ci oparcie. Dzięki nim poznasz swoje mocne strony i rozwiniesz swój indywidualny potencjał.

Nasze programy staży, praktyk oraz współpraca z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi, PwCi KPMG dadzą ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami. Dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy a za pośrednictwem innowacyjnego portalu E-Kariera zaplanujesz własną ścieżkę rozwoju.

Uczelnia Vistula rozwija współpracę z wieloma zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry a także w obszarze badań naukowych. Dzięki tej współpracy możesz zdobyć podwójny dyplom – Vistuli oraz London South Bank University (LSBU) – Zarządzanie i Centria University of Applied Sciences w Finlandii – Zarządzanie oraz Informatyka.

Innowacyjne rozwiązania

Uczelnie Vistula z sukcesem wprowadzają innowacje do procesu edukacyjnego. Od lat są nastawione na wykorzystanie nowych technologii. Dzięki temu wiele kierunków możesz studiować także w trybie online. Studia przez Internet są coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

W Vistuli są prowadzone od 10-u lat. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learningu. Ich program jest szyty na miarę – jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć a ich harmonogram jest regularny. Po ukończeniu nauki otrzymasz taki sam dyplom, jak studenci studiów niestacjonarnych.

W trakcie studiów online możesz korzystać ze stypendiów, programu Erasmus czy też wsparcia uczelni w realizacji praktyk zawodowych – masz takie same przywileje, jak studenci studiów stacjonarnych.

Oferta Uczelni Vistula zapewni ci stabilność i dobre perspektywy na długie lata.

Zapisz się już dziś!